[googlemaps https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d3011.2476706192742!2d28.882376000000004!3d40.997952!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x14cabb41fae9059b%3A0x84d84630b7d02d4a!2seOfis+Bak%C4%B1rk%C3%B6y+-+Garden+Offices!5e0!3m2!1sen!2s!4v1434126449996&w=600&h=450]
Ana Sayfa / Biyolojik Kuantum / Biyolojik Kuantum Sistemi ve Bioenerji Arasındaki 7 Temel Fark

Biyolojik Kuantum Sistemi ve Bioenerji Arasındaki 7 Temel Fark

Biyolojik Kuantum Beş Bedende A’dan Z’ye Kuantum Şifalanma Yönetimi, bilimsel olarak etkisi kabul görmüş farklı disiplinleri bir araya getiren, bütünsel bir sistem yönetimidir.

Şifalanma sağlayan birçok alternatif enerji çalışmaları uygulanmaktadır. Kullanılan enerji yöntemlerinin hepsinin de işe yaradığı ve belirli seviyelerde iyileşme sağladığı; her ne kadar bazı çevrelerce tartışılsa ya da şüpheyle bakılsa da kabul gören bir gerçektir.

Tıbbi tedavinin yanısıra destek sağlayan şifalanma yöntemlerinden en çok telaffuz edilenlerden biri “bioenerji” olarak bilinmektedir. Bu noktadan hareketle, Biyolojik Kuantum Sisteminin Bioenerji yönteminden bazı farklılıklarını ortaya koyalım.

1-Biyolojik Kuantum; Einstein’ın gözle görülmeyen, 5 duyu ile algılanamayan atomaltı dünyasında çalışır. Kuantum Biofeedback Sistemi ve Kuantum Dokunuş teknikleri ‘Kuantum Alanda’ değişim gerçekleştirir. Atom, tüm maddelerin olduğu gibi bedenimizdeki hücrelerin de en küçük ve parçalanamayan birimidir. Atomun parçacıkları seviyesinde (Kuantum Alanda) çalışıyor olmanın sağladığı avantaj; değişimin, şifalanmanın gerçekleşebileceği en derin seviye olduğundan çok hızlı etki etmeyi ve sonuç almayı aynı zamanda hastalık ayırımı yapmaksızın 5 bedende şifalanmayı mümkün kılar.

Bioenerji, bedenin enerji alanlarında çalışan bir yöntemdir.

2-Bioenerji prensip olarak Yaşam enerjisinin uygulayıcı tarafından ellerle kişiye aktarılması ile uygulanır.

Biyolojik Kuantum etkinliği bilimsel olarak da kabul görmüş farklı disiplinlerin bir arada uygulandığı sistemdir. Ellerle aktarılan Yaşam Gücü enerjisinin güçlendirilmiş formu olan Kuantum Dokunuş Enerjisi, Biyolojik Kuantum Sisteminin sadece küçük bir kısmını teşkil eder. Seansların bütününde; Kuantum Dokunuş’un yanısıra Kuantum Biofeedback Sistemi, bilinçli ve bilinçdışı zihin ile işbirliği, hastalık/mutsuzluğun kök nedenini ve temeldeki duyguyu fark etme, davranış kalıpları ve algı değişimi, bilinçaltı çalışmalarını içermekle, temel olarak çalışma seviyesi Kuantum Alandır.

3-Uygulama yapılan kişinin bedenine dair bulgular Biyoenerji uzmanının hissettikleriyle ifade edilirken, Biyolojik Kuantum Sisteminde bedene bağlanan elektrotlar aracılığıyla alınan bilgileri veriler halinde görmek mümkündür. Enerji bedende yapılan tarama sonucu, fiziksel, ruhsal, duygusal, zihinsel bedene dair 10.000;den fazla veri aciliyet/önem sıralaması yapılarak ekrana yansıtılır ve Kuantum düzeyde, çok detaylı vücut analiz sonuçları elde edilir.

Biyolojik Kuantum Uzmanı’nın uygulama esnasında hissettiklerinin yanısıra veriler gözle görülür, fark edilir formdadır.

4-Biyoenerji seansları kişiye göre değişmekle birlikte yaklaşık 30-40 dakika olarak belirtilmektedir.

Biyolojik Kuantum Seansları ortalama 2 saattir. Her seans çalışılan kişiyle nedene bağlı olarak frekans dengeleme süreleri farklılık gösterir. Her kişi ve durum için yapılan frekans dengelemesinin yeterli seviyeye ulaşıp ulaşmadığı, Uygulayıcı Uzmanın hissettiği enerji akışı dışında, o anda ekranda verilerle de görülmektedir. Doğru noktada dengeleme gerçekleşinceye kadar seans devam eder.

5-Biyoenerji uygulaması için belirlenen sayıda seanslar her gün ya da gün aşırı uygulanır.

Biyolojik Kuantum Seansları, kişinin ve problemin özeliklerine bağlı olarak farklı çalışma süreçleri belirlenir. Kısa süreli çalışmalarda 6-8 seanslık paketler, uzun süreli çalışmalarda 15-30 seanslık paketler uygulanır. Uygulanan paketin süresine göre 5 günden başlayarak, 1 hafta, 10 gün, 15 gün ve 1 aylık sistemli periyotlar ile seanslar gerçekleştirilir. Uzun süreli çalışma paketlerinde, uzun vadede bedeni temelden dengeleme ve kalıcı şifalanma sağlama hedeftir.

6-Biyolojik Kuantum sisteminin güçlü ve hızlı etkilerle sonuç vermesini sağlayan şey, sadece enerji uygulaması ile sınırlandırılmadan, farklı sistem ve tekniklerle sinerji yaratılarak her bir tekniğin tek tek ortaya koyduğu sonuçtan daha güçlü bir etki ortaya konmasıdır. Kuantum fiziğinin bilimsel işleyiş temeli ile bütünleşen teknikler, Yaşam Cücü enerjisinin güçlü ve hızlı işleyen şifa enerjisine dönüştürülmesiyle faydalanılan sipiritüel güç ve teknolojinin ulaştığı son nokta Kuantum Biofeedbcak sisteminin katkısı ile elde edilen sinerji, Biyoloji Biliminin gerçekleriyle ortaya konan gücün kendisidir.

7-Biyoenerji uzmanı olabilmek için enerjinin şifacılık seviyesinde açığa çıkmış olması önemsenir ve yurtdışı merkezlerden eğitim almak gereklidir.

Biyolojik Kuantum Sistemi; her bedenin doğal olarak kendini şifalandırma, iyileşme gücü ve yeteneğine sahip olduğunu kabul eder. Aynı zamanda bu gücü doğal olarak yönetebilme ve aktive edebilme yeteneğine de sahiptir. Ne var ki sahip olunan kısıtlayıcı kalıplar, toplumsal ve kültürel inanışlar nedeniyle, iyileşmenin her zaman dışarıdan bir etken aracılığıyla geldiği kabul edilir. Şifalanma ise bazı kesimlerce hiç de önemsenmez ve hatta reddedilir. Oysa ki gerçek ve doğal olan “şifalanmadır ve beden bunu yapabilir”. Bu inanış ve kabuller nedeniyle bedenin sahip olduğu doğal yetkinlik ve gücü bloke olduğundan kullanılamaz haldedir. Biyolojik Kuantum uygulamaları ile bedene bu gücünü hatırlatarak aktive olması sağlanır ve şifalanma süreci başlatılır. Merkezimizde verilmekte olan Biyolojik Kuantum Eğitimlerimizde de uygulayıcılarımıza bu sistemi aktive edebilme, doğru teknik ve yöntemleri kullanabilme, temel prensip ve ilkeler etik ilkelerle birlikte öğretilir. İşin ciddiyeti dikkate alınarak, uygun süreçlerde ve nitelikte Biyolojik Kuantum Uygulayıcı Eğitimleri verilmektedir.

Ortaya konan tüm sistemlerin işleyişiyle varılan son nokta; hastalık ve durum ayırımı yapmaksızın, fiziksel, duygusal, ruhsal, zihinsel ve enerji bedenlerimizde bütünsel anlamda en derin seviyede ve en doğal biçimde şifalanmadır.

İstanbul Bakırköy Bioenerji ve Biofeedback – YSM Sentez Akademi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top