[googlemaps https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d3011.2476706192742!2d28.882376000000004!3d40.997952!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x14cabb41fae9059b%3A0x84d84630b7d02d4a!2seOfis+Bak%C4%B1rk%C3%B6y+-+Garden+Offices!5e0!3m2!1sen!2s!4v1434126449996&w=600&h=450]

Prestij Diploma Programı

Yirmi iki farklı sertifika programı ve altı farklı alanda gelişim üzerine kurgulanmış bir Diploma Programıdır. Ayrıca farklı gelişim programları içerir.

Koçluk Programları ile kendi yaşamınızın kontrolünü elinize alırken, başkalarının yaşamlarını kontrol etmelerine destek sağlıyor olacaksın. Uzmanlaştığın sekiz farklı Koçluk alanında danışanlarına hizmet verirken, kendi yaşamının sınırlarında olağanüstü gelişim fark edeceksin.

NLP Programları ile algı, davranış, alışkanlık değişimlerinin bilinçaltı süreçte ne kadar kolaylıkla gerçekleşebildiğini gözlemleyecek, kendiniz ve başkaları için kullanıyor olacaksın. Esnekliğin yaşamında ne kadar farklı alanlara kapılar açtığını deneyimleyecek ve çalıştığın kişilere deneyimleteceksin.

Hipnoz Programının sağladığı kazanımlar size bilinçdışınızın sınırlarını ve kontrolünü nasıl fark edeceğinizi gösterecek. Kullandığın dil kalıplarının zenginleşmesi ile daha etkin çalışmalar yapabileceksin.

Quantum farkındalığı ile düşüncelerinizin o anlık değil tüm hayatınızı etkilediğini ve düşüncelerinizi kontrol altına almanızla birlikte hayatınızdaki değişim sürecini deneyimleyetecek. Aktivist süreci, yaşamı gözlemden deneyimlerin yaşama katılması ve süreç oluşturma, yaratma seviyesinde deneyimleme yetkinliği sağlayacak.

Kuantum Dokunuş teknikleri; nefesini doğru kullanma, kontrol etme, dilediğin zaman ve her ortamda enerji seviyeni yükseltme, bağışıklık sistemini güçlendirme, ihtiyacın olduğunda şifalanma ve şifalandırma, dinleyicilerin ve katılımcıların enerji seviyeleri ve motivasyonlarını, konsantasyonlarını yükseltme yetkinliklerini verecek. İleri Seviye teknikleri uygulamalarına katarak, enerjini kullanmanın ve yönetmenin çeşitli yollarını hayatına ve başkalarının hayatına katacaksın. Bedensel ve duygusal şifalanmanın farklı yollarını öğreneceksin.

Uluslararası standartlarda bir eğitmen olabilmek için ihtiyacın olan eğitim tasarımı, sahne kullanımı, etkileyici dil kalıpları ve ses tonlaması ile doğru biçimde hitap etme, enerji seviyeni yükseltme ve kontrol edebilme, hafıza teknikleri konularında kendini geliştirebilmek için ihtiyacın olan tüm detayları YSM Sentez Akademi Professional Diploma Programında bulacaksın.

YSM Sentez Akademi Professional Diploma Program kapsamında bulunan Sertifika Programları;

Temel Koçluk Süreci

Koçlukta Yetkinlik Süreci

Uzman Koçluk Süreci

NLP Practitioner

NLP Master Practitioner

Eğitimcinin Eğitimi Temel Seviye

Eğitimcinin Eğitimi Profesyonel Seviye

Eğitimcinin Eğitimi Uzman Seviye

Hipnoz Practitioner

Hipnoz Master Practitioner

Quantum Practitioner

Quantum Activist

Kuantum Dokunuş Temel Seviye

Kuantum Dokunuş İleri Seviye

Yönetici Koçluğu

Satış Koçluğu

KOBİ Koçluğu

İlişki Koçluğu

Yaşam Koçluğu

Aile Koçluğu

Performans Koçluğu

Öğrenci Koçluğu

Farkındalık Programı

Lider Yönetici Geliştirme Programı

Hipnotik Liderlik ve Yönetim

Geri Bildirimin Etkisi

Kuşakların Yönetimi

Zamanı Farkındalıkla Yönetmek

Master Trainer Diploma Programına Kimler Katılabilir?

  • Kişisel gelişim sektöründe her alanda koçluk hizmeti vermeyi hedefleyenler
  • NLP ve Koçluk alanlarında uzmanlaşmak isteyenler
  • Kişisel gelişim sektöründe ileri seviye eğitim vermek, eğitmenler yetiştirmek isteyenler
  • Danışanlarına bütünsel çözümler sunmayı amaçlayanlar
  • Kişisel gelişim sektöründe farklılaşmak, programlar tasarlamak isteyenler
  • Kişisel gelişimde başarılı olmayı, fark yaratmayı hedefleyenler
  • Kendisi ve başkalarının enerji, motivasyon seviyelerinde kontrol sağlayarak bundan her alanda yararlanmak ve bu yöntemlerin eğitmenliğini yapmak isteyenler

PRESTİJ Trainer Diploma Programı Yaşamınıza Neler Katar?

Farklı Koçluk alanlarında danışanlarınıza bütünsel hizmet verebileceksiniz,

NLP ile danışanlarınıza algı değişimi, sınırlayıcı davranışlardan, fobilerden özgürleşme, kilo verme, motivasyon geliştirme alanlarında hizmet verebileceksiniz,

Quantum danışmanlığı, danışanlarınızın farkındalık boyutunda düşüncelerini geliştirme, yönlendirebilme ve yaşamına katma konularında destek olmanıza imkan sağlayacak,

Hipnoz teknikleri ile danışanlarınıza sigara, kilo verme, uykusuzluk konularında destek olabileceksiniz,

Kuantum Dokunuş yetkinlikleri; kendinizin ve başkalarının enerji seviyelerini yükselterek, bağışıklık sistemini güçlendirme, motivasyonu arttıracağı gibi, kendiniz ve başkaları için yakından ya da uzaktan şifa seansları yönetmenizi de sağlayacak.

Farklı alanlarda Koçlar, NLP Uzmanları, Hipnoz Uzmanları, Quantum Uzmanları ve Eğitmenlerini yetiştirip sertifikalandırabilecek, bu alanlarda eğitim programları hazırlayarak sunabileceksiniz.

Top