[googlemaps https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d3011.2476706192742!2d28.882376000000004!3d40.997952!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x14cabb41fae9059b%3A0x84d84630b7d02d4a!2seOfis+Bak%C4%B1rk%C3%B6y+-+Garden+Offices!5e0!3m2!1sen!2s!4v1434126449996&w=600&h=450]
Ana Sayfa / Kuantum Dokunuş / Kuantum Dokunuş Nedir?

Kuantum Dokunuş Nedir?


Kuantum Dokunuş, kainatta var olan Yaşam Gücü enerjisini kullanarak, sağlıklı bir bedende olması gereken düzeyde iyileşme sağlayan doğal bir şifalandırma metodudur. Yaşam Gücü enerjisi, tüm canlılığın devamını sağlayan enerji akışıdır. Kuantum dokunuş şifa verme gücüdür.

Kuantum Dokunuş, ellerle uygulanan ve deneyimlemeden inanılması oldukça güç bir şifa yöntemidir. Kendinize uygulayabileceğiniz gibi başkalarına da uygulayarak şifalandırabileceğiniz bir teknikler bütünüdür.

Sadece hafifçe dokunarak, bedenin kendi şifa gücünü harekete geçirirsiniz. Sadece hafif bir dokunuşla bedendeki kemiklerin kendiliğinden düzeldiklerini gözlemleyebilirsiniz. Bununla birlikte Kuantum Dokunuş ile ağrıların azalması, yaralar ve yanıkların hızla iyileşmesi mümkün. Ayrıca bedendeki tüm organ-sistem-salgı bezlerinin denge içinde fonksiyon göstermelerini de sağlar.

Kuantum Dokunuş faydaları nelerdir?

Bedenimizin sahip olduğu bedensel zeka” sayesinde, bir şeylerin yanlış olması konusunda tasalanmaya gerek yok. Çünkü burada bedene zarar verebilecek her hangi bir etken yok. Bu sebepledir ki,  yan etki görülmesi de olasılık dışı.

Bir hastalık durumunda bedenin şifalanmasının yanısıra, her hangi bir rahatsızlık olmasa bile bedendeki enerjinin yükselerek, kişileri son derece dinamik, motive hale getirmesi, dikkatini toplamakta güçlük çekenlerin inanılmaz biçimde dikkatini toplayabilmesi ve bunu daha uzun süreler başarıyor olabilmesi yapılan uygulamalarla deneyimlenen sonuçlardan.

Kuantum Dokunuş ile oldukça geniş kullanım alanlarında, olağanüstü ve son derece şaşırtıcı sonuçlar elde ederiz. İnanılması güç iyileşmeleri sağlayan şey, Yaşam Gücü enerjisini olduğu gibi, doğal haliyle ve gücünü daha da arttırarak aktarabilmektir.

İşte Kuantum Dokunuş bize bu mucizevi dokunuşla mucizevi sonuçları elde edebilmek için nasıl odaklanılması gerektiğini, enerjinin nasıl aktarılması gerektiğini öğretir. Burada Kuantum Dokunuş uygulayıcıları, sadece enerji dönüşümünü ve aktarılmasını sağlayan bir aracı olarak görev yapmaktayız. Sözünü ettiğim dönüşüm, evrende var olan kaynak enerjinin, bizim aracılığımızla “şifa enerjisine” dönüşmesinden başka bir şey değil. Aslında bu kadar basit ve yalın.

Kuantum Dokunuş teknikleri nelerdir?

Kuantum Dokunuş teknikleri, çocukların bile öğrenebileceği kadar kolay olmasının yanında, şaşırtabilecek kadar güçlü etkiler ortaya koyabilmekte.

Kuantum Dokunuşu uygulayabilmek için öğrenilmesi gerekenler; bazı nefes teknikleri, bedenin farkındalığı ve el duruşları. Tüm bu öğretileri kapsayan tekniklerin aktarılması iki günlük eğitimle sağlanmakta. Eğitimin bitiminde, artık mucizevidokunuşlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Öğrenilenlerin sıkça uygulanması, farkındalığı arttırarak, ustalaşma yönünde her gün biraz daha ileriye adım atmak sizleri farklılaştırarak ve enerji seviyenizi arttırır. Bu da tabiî ki giderek daha etkili sonuçlar alabilen uygulayıcılar olmak anlamına gelir.

İstanbul ve Bakırköy Kuantum Dokunuş Merkezi – YSM Sentez Akademi – Yasemin Özkul Aydın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top