[googlemaps https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d3011.2476706192742!2d28.882376000000004!3d40.997952!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x14cabb41fae9059b%3A0x84d84630b7d02d4a!2seOfis+Bak%C4%B1rk%C3%B6y+-+Garden+Offices!5e0!3m2!1sen!2s!4v1434126449996&w=600&h=450]

Uzman Trainer Diploma Programı

On dört farklı sertifika programı ve yedi farklı alanda gelişim üzerine kurgulanmış bir Diploma Programıdır.

Koçluk Programları ile kendi yaşamınızın kontrolünü elinize alırken, başkalarının yaşamlarını kontrol etmelerine destek sağlıyor olacaksın.

NLP Programları ile algı, davranış, alışkanlık değişimlerinin bilinçaltı süreçte ne kadar kolaylıkla gerçekleşebildiğini gözlemleyecek, kendiniz ve başkaları için kullanıyor olacaksın.

Hipnoz Programının sağladığı kazanımlar size bilinçdışınızın sınırlarını ve kontrolünü nasıl fark edeceğinizi gösterecek.

Quantum farkındalığı ile düşüncelerinizin o anlık değil tüm hayatınızı etkilediğini ve düşüncelerinizi kontrol altına almanızla birlikte hayatınızdaki değişim sürecini deneyimleyetecek. Aktivist süreci, yaşamı gözlemden deneyimlerin yaşama katılması ve süreç oluşturma, yaratma seviyesinde deneyimleme yetkinliği sağlayacak.

Kuantum Dokunuş teknikleri; nefesini doğru kullanma, kontrol etme, dilediğin zaman ve her ortamda enerji seviyeni yükseltme, bağışıklık sistemini güçlendirme, ihtiyacın olduğunda şifalanma ve şifalandırma, dinleyicilerin ve katılımcıların enerji seviyeleri ve motivasyonlarını, konsantasyonlarını yükseltme yetkinliklerini verecek.

Uluslararası standartlarda bir eğitmen olabilmek için ihtiyacın olan eğitim tasarımı, sahne kullanımı, etkileyici dil kalıpları ve ses tonlaması ile doğru biçimde hitap etme, enerji seviyeni yükseltme ve kontrol edebilme, hafıza teknikleri konularında kendini geliştirebilmek için ihtiyacın olan tüm detayları YSM Sentez Akademi Uzman Trainer Diploma Programında bulacaksın.

YSM Sentez Akademi Uzman Trainer Diploma Program kapsamında bulunan Sertifika Programları;

Temel Koçluk Süreci

Koçlukta Yetkinlik Süreci

Uzman Koçluk Süreci

NLP Practitioner

NLP Master Practitioner

Eğitimcinin Eğitimi Temel Seviye

Eğitimcinin Eğitimi Profesyonel Seviye

Eğitimcinin Eğitimi Uzman Seviye

Hipnoz Practitioner

Hipnoz Master Practitioner

Quantum Practitioner

Quantum Activist

Kuantum Dokunuş Temel Seviye

Farkındalık Programı

Uzman Trainer Diploma Programına Kimler Katılabilir?

  • Kişisel gelişim sektöründe her alanda koçluk hizmeti vermeyi hedefleyenler
  • NLP ve Koçluk alanlarında uzmanlaşmak isteyenler
  • Kişisel gelişim sektöründe eğitim vermek isteyenler
  • Danışanlarına bütünsel çözümler sunmayı amaçlayanlar
  • Kişisel gelişim sektöründe farklılaşmak isteyenler
  • Kişisel gelişimde başarılı olmayı hedefleyenler
  • Kendisi ve başkalarının enerji, motivasyon seviyelerinde kontrol sağlayarak bundan her alanda yararlanmak isteyenler

Uzman Trainer Diploma Programı Yaşamınıza Neler Katar?

Farklı Koçluk alanlarında danışanlarınıza hizmet verebileceksiniz,

NLP ile danışanlarınıza algı değişimi, sınırlayıcı davranışlardan, fobilerden özgürleşme, kilo verme, motivasyon geliştirme alanlarında hizmet verebileceksiniz,

Quantum danışmanlığı, danışanlarınızın farkındalık boyutunda düşüncelerini geliştirme, yönlendirebilme ve yaşamına katma konularında destek olmanıza imkan sağlayacak,

Hipnoz teknikleri ile danışanlarınıza sigara, kilo verme, uykusuzluk konularında destek olabileceksiniz,

Kuantum Dokunuş yetkinlikleri; kendinizin ve başkalarının enerji seviyelerini yükselterek, bağışıklık sistemini güçlendirme, motivasyonu arttıracağı gibi, kendiniz ve başkaları için yakından ya da uzaktan şifa seansları yönetmenizi de sağlayacak.

Farklı alanlarda Koçlar, NLP Uzmanları, Hipnoz Uzmanları, Quantum Uzmanları yetiştirip sertifikalandırabilecek, bu alanlarda eğitim programları hazırlayarak sunabileceksiniz.

Top