[googlemaps https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d3011.2476706192742!2d28.882376000000004!3d40.997952!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x14cabb41fae9059b%3A0x84d84630b7d02d4a!2seOfis+Bak%C4%B1rk%C3%B6y+-+Garden+Offices!5e0!3m2!1sen!2s!4v1434126449996&w=600&h=450]
Ana Sayfa / Makaleler / Haberler / Biyolojik Kuantum ve Migren Tedavisi

Biyolojik Kuantum ve Migren Tedavisi

Migren, nörolojik ve toplumun birçok kesiminde yer alan hastalıklardan biridir. Peki biyolojik kuantum migren şifalanmasında neler yapmaktadır? İlaçsız ve ameliyatsız migren tedavisi mümkün…

Biyolojik Kuantum migren sorununda nasıl kullanılır?

Biyolojik kuantum sistemini migrenli kişilerde kullanıyoruz. Uyguladığımız yöntem kuantum seviyede çalıştığımız için bana göre en derin ve en doğal şifalanma yöntemi biyolojik kuantum sistemi çünkü bedene dışarıdan herhangi bir müdahale yapmıyorsunuz. Herhangi bir kimyasal madde vermiyorsunuz sadece en doğal şekliyle kuantum alanda bedenin kendini iyileştirme gücünü aktive ediyoruz yaptığımız işlemlerle. Çünkü her bedenin kendini iyileştirme gücü ve yeteneği var.

Uyguladığımız sistemlerle bedene bu gücü hatırlatıyoruz. Migrenin varlığını tespit ettikten sonra kişinin şikayetleri ya da yaptığımız teknolojik analizle de bunu tespit ettikten sonra frekans dengelemesi ile hem enerjiyle bazen kişinin durumuna göre bilinç dışındaki değişimi hızlandırmak için, bilinç dışındaki nedenleri de temizleyebilmek için hipnozla yada davranış değişikliklerindeki değişimi yine hızlandırmak için farklı enerji tekniklerinden destek alarak sistemi dengeleyebiliyoruz. Burada yapmak istediğimiz şey temelde frekans dengelemesi ile bedeni olabildiğince yüksek seviyelere çıkartmak. Migren baktığımızda sadece fiziksel bedende ağrıyla kendini gösteren bir rahatsızlık değil aslında. Bu artık kişinin hissettiği bedendeki problemlerin ulaştığı bir sonuç kişinin hissettiği ağrılar. Bu ağrıları vareden bedende bir çok etken var. Ağrının görevide zaten bu nedenleri farkettirmeye çalışmak.

Özellikle mükemmeliyetçi insanlarda migren ağrıları çok fazla hissedilebiliyor. Hayatında her şeyi olması gerektiği şekilde var etmeye çalışan insanlarda belki bazı takıntılarında getirdiği bir rahatsızlık aslında migren. Ve çoğu zaman sadece ilaç tedavisinin işe yaramadığı görülüyor. Ya da çok fazla ilaç yüklenmeniz gerekiyor ama sonuç her zaman istediğiniz gibi ağrıdan özgürleşmek olamayabiliyor. Burada uyguladığımız sistemdeyse herhangi bir kimyasal madde ya da dışarıdan vücuda herhangi bir müdahale olmaksızın sadece kuantum alanda dengeleme sağlayarak kişinin ağrılardan özgürleşmesini ssağlayabiliyoruz. Bunun için tabii ki kişiye göre değişmekle birlikte bazen 8 seansa bazen 10 seansa bazen 6 seansa ihtiyacımız oluyor. Yapmak istediğimiz şey şifalanmayı sağlamak sadece çalıştığımız süre içersinde ya da geçici bir süre için değil kalıcı bir biçimde iyileşmeye migren ağrılarından özgürleşmeyi sağlamak. Biyolojik kuantum ile çalıştığımız süreç içersinde bu etkenleri de temizlemeye çalışıyoruz. Tabii ki danışanın iş birliğiyle birlikte bu etkenleri de temizlemeye çalışıyoruz. Başarıyı tümünün değişimiyle ve temizlenmesiyle elde etmemiz mümkün. Eğer süreç tamamlandıktan sonra, belli bir zaman geçtikten sonra kişi bu etkenleri tekrar hayatında var etmeye devam ederse migren ağrılarını tekrar yaşayabilir. Eskisi kadar şiddetli olmasa da yaşayabilir. Yine altını çizerek ifade etmek istiyorum ki çalıştığımız süreç içerisinde çalışma alanını bütünsel olarak belirliyoruz. Sadece ağrıların iyileşmesi ya da ağrıların geçmesi, kişinin ağrılardan özgürleşmesi değil bizim için önemli olan. Bütünsel anlamda migreni ya da diğer hastalıkları kişilerin hayatında var eden problemleri en derin seviyede temizlemek ve bütünsel anlamda her beş bedende a’dan z’ye şifalanma yönetimini ortaya koymak.

Biyolojik Kuantum hangi sorunlarda etkilidir?

Biraz işin özünden, bilimsel tarafından çok kısa söz etmek istiyorum. Biyolojik kuantumun çalıştığı alan zaten kuantum alan. Kuantum alan dediğimiz şey her maddenin yapısını oluşturan en küçük birimi atomun parçacıklar seviyesinde çalışır biyolojik kuantum enerjisi. Dolayısıyla her maddeyi her durumu her bedeni oluşturan atomların içinde çalıştığı için bu bizim için çok ciddi bir avantajdır. Nasıl bir avantaj çalıştığımız problemle ilgili bir ayırım yapmamıza gerek kalmıyor ve çok hızlı sonuçlar alabiliyoruz çalıştığımız durumlarla ilgili. Ve her beş bedenimizde şifalanma sağlayabiliyoruz. Nedir bu beş bedenler sahip olduğumuz, aynaya baktığımızda kendimizi gördüğümüz fiziksel bedenimiz, hislerimizi ne hissettiğimizi sık sık sorguladığımız ya da farkında bile olmadığımız duygusal bedenimiz, ruhsal bedenimiz kimiz neden varız, ne yapmak için varız bunların cevabı içinde barındıran ruhsal bedenimiz, mantıklı tarafımızı oluşturan zihinsel bedenimiz ve öncelikle bizim çalışmaya başladığımız ilk alanımız enerji bedenimiz.

Tüm bu bedenlerde sahip olduğumuz problemlerle ilgili şifalanma sağlayabilen bir sistem biyolojik kuantum çünkü hepsi kuantum alanda hepsi kuantum enerjiyle ilaçsız ve ameliyatsız bir biçimde şifalanabilen bedenler ve kuantum alanda şifalanırken bizim çalışma prensibimiz dengeleme. Problemli olan dokuyla ya da hücreyle problemli olmayan sağlıklı olan doku hücre arasındaki en temel farklardan birisi aradaki frekanslardır. Biyolojik kuantum sistemiyle yaptığımız şey bu frekansları dengelemek sağlıklı seviyeye çıkarmak. Bu sistem her bir problemde her bir hastalıkta kolyalıkla işleyebildiği için çok fazla problem ya da rahatsızlık ayrımı yapmıyoruz bu sistemle çalışırken. Bize en çok gelen kişilerde görülen şikayetlerin başında migren var migrenle ilgili çok güzel sonuçlar alabiliyoruz. Bunun yanı sıra duygusal bedenimizde yaşayabileceğimiz bazı problemler örneğin stres. Özel hayatımızda, iş hayatımızda sıkça bizi sıkıntıya uğratan odaklanmamızı engelleyen ve bir süre sonra fiziksel bedende de problemlere yol açabilecek stres seviyesiyle ilgili dengelemeler yaparak bu problemi çözümleyebiliyoruz. Bunu birlikte bağımlılıklar, bırkamak istediğimiz ve bırakamadığımız alışkanlıklar, duygular sigara olabilir ya da yeme alışanlığı, kilo kontrolüyle ilgili problemler çalıştığımız alanlar içerisinde tüm bunları sistemle bütünleştirerek biyolojik kuantumun farklı disiplinleriyle belli bir sistem oluşturarak, belli bir süreç içerisinde takvimleyerek başarılı çalışmalar ortaya koyabiliyoruz.

Biyolojik Kuantumu etkili kılan nokta nedir?

Biyolojik kuantum farklı disiplinlerin sentezlenmesiyle oluşturulmuş bir yönetim biçimi. Hastalıkta enerjinin yönetim biçimi ya da sağlıklı bedende enerjinin yönetim biçimi. Biyolojik kuantum sistemiyle çalışırken öncelikle kişinin bedeninde ileri teknolojik sistemlerle kuantum alanda bir tarama yapıyoruz. Kişinin bedenine henüz fiziksel bedenine yerleşmemiş olan problemleri enerji bedeni seviyesinde de tespit edebiliyoruz bu tarama sırasında. Çünkü çalıştığımız teknolojik sistemde kuntum alanda çalışan bir sistem.

Hem kuantum alanda tespit etmeyi hem de dengeleme yapabilmeyi sağlayan bir sistem. Kuantum alanda tespit ettiğimiz enerji bedeni, fiziksel beden, ruhsal beden seviyelerinde tespit ettiğimiz problemleri verilerle kişinin de görebileceği şekilde onunda izleyebileceği ekrana yansıtıyoruz bu verileri ve burada sunulan yaklaşık 10 binin üzerinde veriyle kişinin bedeni tanımlanıyor. Bize öncelik sırasına göre nereden bakmak gerekiyor, nereden başlamak gerekiyor bunun bilgisini veriyor. Buradan yola çıkarak bedende çalışmaya başlıyoruz. Çok kıymetli bir şey bana göre enerji bedenden henüz fiziksel bedene yerleşmemiş olan bilgileride alabiliyor olmak. Çünkü biliyoruz ki tüm hastalıklar ya da bedendeki tüm problemler öncelikle enerji bedende var olur bunlar aslında habercilerdir bizim hayatımızda bedenimizde bir şeylerin yolunda gitmediğini bir şeyleri yanlış yaptığımızın habercileridir hastalık belirtileri. İlk önce enerji bedende kendini var eder bizi ufak uyarılar gönderir eğer biz bu uyarıları gönderir ya da tespit ettiğimiz sistemde olduğu gibi enerji bedende bunların var olduğunu farkedersek onları daha bu alandayken bertaraf edebilirsek henüz fiziksel bedene yansımadan problemleri şifalandırmış oluruz. Yok eğer enerji bedende ilerlemeye, varlığını sürdürmeye devam ederse bir süre sonra biz bunu fiziksel bedenimizde ya da bizi sıkıntılar veren duygular olarak duygusal bedenimizde hissetmeye başlarız. Bunların giderek varlıklarını sürdürmesi de zaten hastalığın artık ileri seviyeye gelmiş olması demesidir bedenimizde.

İlerlemiş hastalık bize kendini ısrarla fark ettirmeye çalışan yaşamımızdaki gitmezliklerimizdir aslında. Bizi kendi dilince bedenimiz bir şeylerin yolunda gitmediğini anlatmaya çalışır. O dili çözebildiğimizce hastalığı kolaylıkla bedenimizden uzaklaştırabiliriz. Hem bilinçli hem biliç dışı beynin işbirliği içersinde bunları yapabiliriz. Biyolojik kuantumda yapamaya çalıştığımız şey de tam olarak bu aslında. Kuantum seviyede her 5 bedende var olan problemleri enerji frekanslarını dengeleyerek şifalandırmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top